Aksident ne superstraden Lezhe-Milot, prane kryqezimit te Ishull-Shengjinit. Nje automjet tip benz qe drejtohej nga nje grua ka perplasur nje motorciklete.

Nga aksidenti kane mbetur te plagosur drejtuesi i motorcikletes dhe pasagjeri te cilet jane derguar me urgjence per ndihmes mjekesore ne spital. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Artikulli paraprakHASANI NË KONFERENCË ME GËRVALLËN: SULMI NË BANJSKË ISHTE AKT TERRORIST, AUTORËT DUHET TË DALIN PARA DREJTËSISË
Artikulli tjetërNË ARREST SHTËPIE PËR KORRUPSION, AVOKATËT E BERISHËS KËRKESË NË SPAK: TË LEJOHET TË MARRI PJESË NË KUVEND