Selanik – Një 20-vjeçar shqiptar humbi jetën në orën 3 në mëngjes të së shtunës kur makina e tij u doli nga rruga dhe goditi një automjet të parkuar.

Aksidenti ndodhi në kilometrin e 6, afër plazhit të Dionisiou.

Policia po heton për shkaqet e sakta të aksidentit.