ERKOÇAJ: NUK KA PASUR SANKSIONE, DO VIJOJMË KONTROLLET
Prej dy ditesh ne qarkun e shkodres AKU ka filluar inspektimet ne terren sa I takon kushteve higjeno sanitare ne locale dhe restorante sidomos ato subjekte qe ofrojne fest ate ndryshme familjare si dasma, fejesa ditelindje et

j.Erkocaj ka treguar per star+ se puna po vijon intensivisht dhe se  deri me tani jane realizuar kontrolle ne pjesen e qytetit ndersa ne ditet ne vijim do punohet ne zonat periferike .Deri me tani nuk ka pasur masa apo sanksione duke treguar keshtu per nje cilesi te ofrimit te sherbimit nga ana e ketyre subjekteve por nderkohe erkocaj tregoi se d vijojne kontrolle intensive dhe te imtesishme ne cdo subject dhe per te gjithe ata qe nuk I permbushin standartet e cilesise se sherbimit do te kete sanksione deri ne mbyllje te aktivitetit.

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/md62ZneGGJ0?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakPunesimi, jo ne dore te individeve
Artikulli tjetërMELBURN, QYTETI MË I MIRË NË BOTË