Është shpërthyer në mënyrë të kontrolluar nga specialistët e Xhenios dhe RENEA pakoja e dyshimtë që alarmi Shkodrën.

Mësohet se lënda plasëse ishte vendosur poshtë mjetit të drejtores së operatorit të kujdesit shëndetësor, Suida Kuka.

Artikulli paraprak“UNË NUK NUMËROJ LOPËT”! BRAÇE VIJON REPLIKËN ME RAMËN: IU BESOJ HAUREVE BOSH! TË GËNJESH ËSHTË MUNGESË RESPEKTI DHE…
Artikulli tjetërFOTO/ KJO ËSHTË DREJTORESHA QË IU VU EKSPLOZIV NË MJETIN “RANGE ROVER” NË SHKODËR