Një ambulancë është aksidentuar në rrugën e Kombit dhe si pasojë një person ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur pranë Milotit, ku ambulanca si pasojë e motit të keq ka dalë nga rruga. Mësohet se ambulanca ishte duke udhëtuar nga Burreli për në Tiranë dhe po transportonte një të sëmurë.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakPO PASTRONTE SHTËPINË NGA UJI, PICKOHET NGA GJARPRI
Artikulli tjetërKOSOVA NDIHME SHQIPERISE PER SITUATEN E PERMBYTJEVE