MINSITRI I RENDIT, TAKIME ME BANORËT E ZONËS DHE DREJTUESIT E POLICISË
Ne mbeshtetje te operacionit treditor te policise se shtetit per asgjesimin e bimeve narkotike, Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka rdhur ne  Shkoder, per nje takim me drejtuesit e policse se Shkodres.

Ministri tahiri takohet edhe me banoret e zones ku u zhvillua operacioni antikanabis.
Ekipi I televizionit star plus eshte ne terren duke ndjekur nga afer kete vizite te minsitrit te Brendshem, dhe gjate ketij edicioni informativ, ne do te kemi informacione me te detajuara ne lidhje te drejtperdrejte telefonike.

 

 

 

Artikulli paraprakZBARDHET VENDIMI I KKT-së
Artikulli tjetërATLETICO FITON SUPËRKUPËN E SPANJËS