Ky emision mundësohet nga:

Artikulli paraprakBASHA URON KRISHTLINDJEN: TË SHOHIM ME SHPRESË DHE BESIM DREJT TË ARDHMES TONË E TË FËMIJËVE TANË
Artikulli tjetër“LEGENE, E DEGJENERUAR, S’TË SHAVA NË SERBISHT”, PLAS KEQ SHERRI NË BIG BROTHER, BIG MAMA LË SHTËPINË