Artikulli paraprakAROMË FESTASH – 31.12.2020 PJ.3
Artikulli tjetërMETA DEKRETON OLTA XHAÇKËN SI MINISTRE TË JASHTME DHE NIKO PELESHIN NË KRYE TË ‘MBROJTJES’