Arrestohen 3 zyrtarë dhe një oficer policie

 

Tre zyrtarë dhe një oficer policie janë vënë në pranga mesditën e sotme. Lajmi bëhet i ditur nga burime të policisë. Sipas burimeve 3 personat e arrestuar janë punonjës të koalidimit ndërsa polici është i komisariatit të Skraparit. Mësohet se janë vënë në pranga punonjësit me inicialet A. D., 58 vjeç, H. Sh., 62 vjeç dhe D. K.,28 të gjithë banues në Berat. I arrestuar është edhe Zaçe Kajo punonjës policie.