Ai është një nga reperat më të kërkuar të dy dekadave të fundit. Po flasim për reperin shqiptar Noizy, i cili në një intervistë ka thënë se udhëton pafund.

“Më ka qëlluar që për 24 orë të jem në 6 shtete, kam qenë në Malmo, kam marrë trenin deri në Danimarkë, pastaj nga aty në Austri, Kosovë, Shqipëri dhe në 6 mëngjesit kam mbërritur në Itali”, ka thënë Noizy, i cili ka pohuar se shpesh me këtë fluks pune humbet shumë avionë dhe shumë pak koncerte.

Artikulli paraprakPARAKALIM I NXITUAR NË LEZHË, MAKINA BIE NË KANAL
Artikulli tjetërPLAGOSI ME THIKË TË MITURIN, ARRESTOHET 38-VJEÇARI