Në Shkodrën e biçikletave 🚲 çdo rrugë e qytetit do të ketë korsinë e dedikuar. E kemi nisur me Parrucë – Xhabije dhe ky standart do të ndiqet për të gjitha akset rrugore. Bashkë Fitojmë për punë të bukura në qytetin tonë✌

Artikulli paraprakVAU I DEJËS, SEKUESTROHEN 500 FIDANË KANABISI NË KUBIKË, NUK DIHEN KULTIVUESIT
Artikulli tjetërBENET BECI: SHKODRANËT DUAN TA SHOHIN TË REALIZUAR ËNDRRËN QË KANË PËR KËTË QYTET