STRUKTURAT E PD NË BËRDICË JANË GATI PËR NDRYSHIMIN E MADH
Grupseksioni 2 në Bërdicë, është gati për fitoren e madhe të #25Prillit ✌️✌️
Të #bashkuar si asnjëherë tjetër përballë keqqeverisjes 8 vjeçare, mashtrimeve, premtimeve boshe, strukturat e PD në Bërdicë janë gati për ndryshimin e madh 🤝
Këto zgjedhje, nuk janë as për Bashën, as për Ramën, janë zgjedhje për #ndryshimin, dhe këtë e sjell vetëm programi i #PD që sjell të ardhmen për #familjen, për #rininë, për #zhvillimin ekonomik dhe na afron më BE-në 🇪🇺
Këtë e sjell vetëm #Partia Demokratike dhe Lulzim Basha, lideri që solli liberalizimin e vizave, anëtarësimin në NATO dhe ndërtoi rrugën e kombit 🇦🇱🇦🇱
#25Prill ✌️✌️
#ShkodraFiton ✌️✌️
#ShqipëriaFiton ✌️🇦🇱