Postimi i plotë i Bashës në Facebook:

Njelloj si Rama edhe TopChannel e paska shpallur rezultatin pa u bere zgjedhjet fare. #FakeNews #LajmeFallso ne sherbim te Rames.

Fshehin realitetin dhe gatuajne genjeshtra perdite e per ore. Turp! #18Shkurt #NgrihemiBashke

/ Star Plus Tv /