LUKA: QOFTË 2015-ta NJË VIT I SHËNDETSHËM DHE I GËZUESHËM

Kryetari i Bashkise se Shkodres ka uruar te gjithe qytetaret per vitin e ri 2015 duke bere nje retrospective per punen e bere gjate vitit 2014 dhe urimet qe vitin e ardhshem te kete me shume investime ne te gjitha fushat nderkohe falenderon te gjithe bashkepunetoret

[iframe width=”300″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/zWR1bJ7_VHI” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakNDIHMA EKONOMIKE, RRADHA VAZHDON
Artikulli tjetërVITI I RI, FESTA E URIMEVE DHE DËSHIRAVE