KUQELBUTË TASHMË JANË FOKUSUAR PËR TAKIMIN ME TIRANËN.

Ekipi i Vllaznisë në Basketboll për meshkuj ka kaluar pa probleme turin Çerekfinal të Kupës së Shqipërisë, duke fituar 100-83 ndaj Elbasanit. Kjo ndeshja ka qenë shumë e lehtë për shkodranët por që ka patur një rëndësi të veccantë për ativizimin e disa basketbollistëve të rinj. Ndërkohë që skuadra tashmë do të jetë e fokusuar maksimalisht për ndeshjen me Tiranën në fundjavë. Takimi është I vlefshëm për kampion dhe në rast fitoreje, kuqeblutë mbeten më pas pretëndentët kryesorë për fitimin e titullit kampion

[iframe width=”300″ height=”390″ src=”//www.youtube.com/embed/n–mOnMxzrc” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakKOMISIONI I APELIT LË NË FUQI VENDIMIN
Artikulli tjetërGeti ka postuar një “M”! Çka është kjo…!?