Batohet makina, shoferi arrin te shpëtoje

 

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orë 2:30 në Qafë Thanë, ku drejtuesi i automjetit ka humbur drejtimin dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Siç raportojnë të pranishmit në vendngjarje, për fat të mirë nuk ka viktima, ndërsa në automjetin tip Toyota udhëtonte vetëm shoferi, raporton “Joq”. Nuk dihen ende shkaqet që e aksidentit që mund të rezulton fatal për jetën e drejtuesit të makinës.