Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë Shkodër Benet Beci zhvilloi një takim me banorët e lagjes “Fermentim”. Banorët i shprehën disa prej problematikave me të cilat përballen çdo ditë.

Kandidati Beci në fjalën e tij deklaroi se Shkodra ka nevojë që të zhvillohet në të gjitha zonat dhe për këtë ka gati projektet për ndryshimin e qytetit.

Kandidati Beci mori mbështetjen e banorëve të Fermentimit në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Artikulli paraprakSPAHIA HEDH POSHTË AKUZAT E KRYEMINISTRIT
Artikulli tjetërPASHK GJONI TAKIM ME FAMILJET E VJETRA LEZHJANE