Kryeministri Rama ka bërë një reagim lidhur me konfirmimit të shpalljes Non Grata ndaj Sali Berishës nga Britanisë së Madhe. Rama e ka ‘kursyer’ Berishën me një koment të thjeshtë përbri veprës së Enverit.

‘No comment’ – shkruan Rama.

Artikulli paraprakKUSH QËNDRON PAS ‘NON GRATA-S’ NGA BRITANI E MADHE? BERISHA: ABSOLUTISHT QË BASHA DHE RAMA
Artikulli tjetërEKSPOZITA E PIKTORES SHKODRANE AFEIDA META