Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e nesërme do zhvillojë mbledhjen e Grupit Parlamentar të Rithemelimit.

Berisha u shpreh se në mbledhje do ketë diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e Grupit Parlamentar.

Sakaq, kjo mbledhje vjen në kuadrin e nisjes së sesionit të ri parlamentar.

Artikulli paraprakVELIPOJË, PROCEDOHET NË GJENDJE TË LIRË 49 VJEÇARI
Artikulli tjetër“EDUKIMI KUNDËR DHUNËS”, KUSHI: SIGURIA NË SHKOLLA ËSHTË E PARA