Kryeministri Edi Rama ka uruar sot besimtarët katolikë me rastin e festës së Krishtlindjeve.

Përmes një fotoje, Rama shkruan; “Mirëmëngjes Krishtlindjesh”.

 

Artikulli paraprakFESTAT BASHKOJNË FAMILJET, SHQIPTARËT KTHEHEN NË ATDHE! NUMËR I LARTË HYRJESH NË KAKAVIJË, KAPSHTICË, MORINË DHE NË PORTIN E DURRËSIT E VLORË
Artikulli tjetër6-VJEÇARI I ‘VETMUAR’ PËRFUNDON NË FLUTURIMIN E GABUAR SI NË ‘HOME ALONE’