Një 60 vjecar ka nderruar jetë në Fushe – Arrez pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur aksidentalisht.

Sipas informacioneve paraprake viktima me inicialet V.N jetonte i vetem.

Artikulli paraprak‘SHQIPËRIA ËSHTË SPECIALE, DETI I NGJASHËM ME ATË NË GREQI DHE ITALI’, REUTERS: TURISTËT ITALIANË ‘PUSHTOJNË’ RESORTET E SHQIPËRISË
Artikulli tjetërGJENDET I PAJETË SHTETASI 65- VJEÇARË NË FUSHË ARRËZ