Humb jetën një 30-vjeçar në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit, ku dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A. G., 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakNGA BORA ZEMANI TEK VËLLEZËRIT VESHAJ E MARINA VJOLLCA, JA SA PAGUHEN PERSONAZHET E SHOWBIZZ-IT
Artikulli tjetërDO FUSTE DROGË TE BABAI NË BURG, POLICIA I GJEN 50 GR KOKAINË 9-VJEÇARES! ISHTE FSHEHUR NË TULLUMBACE