Një zjarr ka rënë në katin e tetë të një pallati në Tiranë. Zjarri ka rënë në pallat në rrugën “Ibrahim Rugova”, në banesën e shtetasit G.S dhe mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Me datë 19.12.2021, rreth orës 17:20, në rrugën Ibrahim Rugova, ka rënë zjarr në katin e tetë të një pallati, në banesën e shtetasit G. S., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.