Këngëtarja Bleona Qereti së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor. Ajo e ka ndarë këtë lajm me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook. “Take you over”, është titulli i projektit më të ri, të cilin e ka prezantuar javë më parë kur ishte anëtare e jurisë në “X Factor Albania.

Artikulli paraprakTASHME KAN NGELUR 2 KZAZ ,KZAZ 1 DHE KZAZ 2
Artikulli tjetërSTILET E VESHJES PERFEKTE VERORE