7 automjete se bashku me dhjetra pasagjere kane mbetur te bllokuar ne aksin Puke- Iballe qe ne oret e para te mengjesit. Bashkia Fushe Arres ben me dije se aktualisht po punon me 2 mjete borepastruese per hapjen e aksit dhe evakuimim e tyre.

Artikulli paraprakRESHJET DHE STUHITË E BORËS ‘PARALIZUAN’ VENDIN! EMERGJENCAT CIVILE PËRDITËSOJNË SITUATËN
Artikulli tjetërMOTI I KEQ SHEMB FASADËN E NJË PALLATI NË MILOT