BOKSIERI SHKODRAN I FTUAR NË EMISIONIN “JAVA SPORT”.Boksieri i Vllaznisë,  Christian Demaj është pro ndryshimeve në Federatën Shqiptare të Boksit. Ai ka qenë i ftuar në emisionin, “Java Sport” ku ka folur qartësisht se çfarë do të ishte e mirë për boksin shqiptar.

Ndër të tjera, Demaj ka folur dhe për objektivat e tij, ku në vitin 2015, do të synojë fitimin e titullit europian, ndërsa në Shqipëri e shikon veten si kampion absolute dhe të pathueshëm. Tashmë boksi shqiptarë në vitin e ardhshëm do të synojë të përfaqësohet denjësisht në nivelet europiane. 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/FWhfILWaxmo?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakRAINERI: NDAJ ELBASANIT VETËM PËR FITORE
Artikulli tjetërPROVIMI, MËSUESIT SKEPTIKË