Kandidati për deputet në radhët e PD Shkodër, Helidon Bushati, është takuar me disa qytetarë në lagjen Perash.

Bushati e bën të ditur këtë përmes një postimi në “Facebook” ku shkruan:

Tek “Ura Dervishbeg” dhe “Perash”.
Të djathtë dhe të mjatë janë në kufijtë e mbijetesës. Çdo ndyshim kërkon kurajo dhe bashkim. Këtë e gjej kudo, me këdo. Varfëria dhe rinia që po i ikën Shkodrës janë shqetësimi ynë, varfëria dhe shpopullimi është oferta e tyre. Prandaj boll! Jemi shumë, dhe kjo është siguria se ndyshimi që do të sjellim bashkë është i pashmangshëm.

POSTIMI I PLOTË