Jovan Vukotiç, bosi i bandës famëkeqe të drogës “Skaljari”, është ekzekutuar në Turqi.

Lajmi është bërë me dije nga mediat malazeze.

Sipas mediave malazeze Vukotiç është qëlluar nga një motoçikletë, ndërsa ai ishte duke lëvizur me makinë, ku brenda mjetit ndodhej gruaja dhe vajza e tij.

Ndërkohë që policia e Malit të Zi ende nuk ka konfirmuar vdekjen e tij.

Artikulli paraprak“PREHU NË PAQE MBRETËRESHË”, USHTARËT UKRAINAS SHKRUAJNË NË RAKETA MESAZHE NGUSHËLLUESE PËR ELISABETH II PARA SE TË GJUAJNË RUSËT
Artikulli tjetërPARALAJMËRIMI I RAMËS PËR NDËRTIMET PA LEJE, META: VITI 10 QË ËSHTË KRYEMINISTËR DHE ENDE FLET PËR AKSIONE