NIKOLIN ARRA

http://www.youtube.com/watch?v=6C_30cqWHlE

SPECIALE ,VLLAZNIA FITUESE E KAMPIONATIT KOMBËTAR TE BASKETBOLLIT

http://www.youtube.com/watch?v=hgcDnIIWpk4

“VLLAZNIT ULTRAS ” PUSHTOJNË KRYEQYTETIN

http://www.youtube.com/watch?v=bBqNPrMnD4I

E VËRTETA E DHUNËS NË MAMURRAS NË “STAR SPORT”

TË FTUAR SPECIAL, E ARDHMJA E VLLAZNISË, PRETENDIMET E BOKSIT.“Star Sport”, Rubrika Sportive në Star Plus Televizion ka ardhur me të ftuar specialë për zhvillimet e fundit sportive. Fillimisht vëmendja i është kushtuar Vllaznisë, fitoren me Apoloninë dhe pritshmëritë për ndeshjen me Elbasanin.

SITUATA E VLLAZNISË NË FOKUSIN E STAR SPORT

TË FTUARIT JAPIN ZGJIDHJE KONKRETE PËR TË ARDHMEN .

“STAR SPORT”, DISKTUON PËR TË ARDHMEN E VLLAZNISË

TË FTUAR EUGEN VASO, ILIRI DIBRA, ANA GJELA E KLAVIA PETËZA. Emisioni “Star Sport” ka zbardhur vendimet e pritura pikërisht ditën e martë në Këshillin Bashkiak dhe veprimet që do të bëhen për të ardhmen e Vllaznisë.

E VËRTETA E PROJEKTIT TË “LORO BORIÇIT”

STAR SPORT, SQARON NË DETAJE VIZITËN E KRYEMINISTRIT RAMA. Të gjithë mund të kenë pyetur si lindi ideja që Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama të vizitonte stadiumin “Loro Boriçi” dhe të  kërkonte më pas një projekt nga ish presidenti i Vllaznisë Valter Fushaj si dhe deputet e tjerë të pranishëm të Qarkut të Shkodrës.

BOTA