SHQIPONJA DY KRENARE NE DUART E VAN DAMIT

Aktori shqiptar i filmave aksion Pjetër Malota ka bërë një shqiponje me aktorin e njohur të filmave aksion Jean Cloude Van Damme.

Nora me trëndafila për Shën Valentin

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ndonëse larg bashkëshortit, Robert Berisha, ka pranuar lule.

WILL SMITH HEQ NGA POSTIMI FLAMURIN E KOSOVËS, VENDOS TË SHQIPËRISË

Këngëtari dhe aktori i njohur Will Smith lancoi dje një video në rrjetet sociale dhe në youtube ku bënte promovimin e këngës zyrtare të...

NGA “DREJTË FUNDIT” DRILON HOXHA VJEN ME “JETO NDRYSHE”

 Pas suksesit të filmit “Drejtë fundit” duket se Drilon Hoxha ska të ndaluar, ai ka përveshur mëngët për filmin e rradhës.

DAFINA ZEQIRI PËR SHËN VALENTIN PUBLIKON FOTO ME TË DASHURIN

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në një lidhje.

REPERI I FAMSHËM QËLLOHET PËR VDEKJE

Reperi XXXTentacion është qëlluar për vdekje të hënën në Broward County, Florida. 20-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Jahseh Onfroy, po largohej nga...

VDES “DJALI ZOMBIE”

Modeli i famshëm Rick Genest është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Monteral, Kanada. Ai njihej si “djali zombie” për shkak se...

DUBAI, DESTINACIONI QË TË GJITHË VIPAT DHE BIZNESMENËT MË TË RËNDËSISHËM SHQIPTAR PO ZGJEDHIN...

A ju ka rënë në sy që kohët e fundit shumë VIP-a shqiptarë zgjedhin si destinacion Dubain? Patjetër që po… Duket se tashmë ky...

Nora shtatzëna në diskoteka

Çdo grua shtatzënë duhet të jetë tejet e kujdesshme në të gjitha aspektet.
Shtatzënat, rëndom ndryshojnë stilin e jetës për hire të frytit që mbajnë në bark.
Por, nuk po ndodh kështu me Nora Istrefin, këngëtaren e njohur kosovare,

Reperi Gold Ag përsëri në polici

Të hënën, reperi i njohur si Gold Ag qëndroi për më shumë se tre orë në njësitin e hetimeve rajonale në Prishtinë.
Ai u intervistua pas një kallëzimi penal që ju bë atij për nxitje të urrejtjes.

BOTA