ARDIT ÇUNI SURPRIZON ME DEKLARATËN E FUNDIT PËR SEMI JAUPAJ

Duket se banorët e "Big Brother VIP" i lënë pas mëritë dhe debatet që kanë bërë brenda shtëpisë kur dalin jashtë. Këtë e kemi...

FANSAT SHAJNE TUNEN

Një foto që Tuna ka postuar në Instagram ka shkaktuar shumë ofendime nga ana e ndjekësve, lidhur me shfaqjen e fytyrës pa grim.

Belluci e dashura e James Bond ?

Aktorja e famshme italiane, Monica Bellucci, ka pranuar ofertën për të luajtur rolin e të dashurës së agjentit britanik në pjesën e 24-të të filmit “James Bond” , duke u bërë kështu aktorja më e vjetër për këtë rol.
Derisa shumë fansa ishin të lumtur me rikthimin e aktorit Daniel Craig në rolin e agjentit “007”, disa njerëzve u interesonin se cilat do të jenë aktoret që do të luajnë përkrah yllit britanik.

EUROVISIONI PUBLIKON RENDITJEN ZYRTARE TË PJESËMARRËSVE/ RONELA HAJATI PERFORMON E PARA NË GJYSMËFINALE

Në datën 10 maj “Eurovision 2022” do të nisë natën e parë gjysmëfinale me një garë të madhe muzikore. Më pas do të zhvillohet nata...

ÇFARË PO NDODH ME SEMIN, SHOKON NDJEKËSIT ME DEKLARATËN E FUNDIT

Ka disa javë që Semi është larguar nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe menjëherë ndodhën situata të ndryshme. Semi e cila ka qëndruar...

KËNGA E RE E FLORIANIT ,KUSHTUAR NENËS

Florian Beqiri së shpejti do të vijë me projektin e tij më të ri. Pas bashkëpunimit me Lindonin në këngën “Syn”, këngë ritmike kjo që u mirëprit nga fansat gjatë sezonit veror, këngëtari shkupjan ka vendosur të vijë solo me një baladë.

VDES LEGJENDA E MUZIKËS ROCK , DAVID BOWIE

Pas një beteje te gjatë me kancerin, vdiq të dielën legjenda e muzikës rock, David Bowie, ka konfirmuar menaxheri i tij për .

MARILYN MONROE E PARANDJEU VDEKJEN E SAJ? JA ÇFARË PUBLIKOHET

Vdekja e njërës prej aktoreve më të përfolura të historisë së Hollywood-it, Marilyn Monroe iu adresua një mbidoze medikamentesh për gjumë.

E ËMA E DONALDIT E MBËSHTETI LIDHJEN ME BEATRIXËN, ZBULOHET PSE NUK E DONTE...

Le t’i kthehemi historisë së Donaldit me Bora Zemanin dhe çfarë ndodhi që ata u ndanë pas një historie më shumë se dyvjeçare. Siç...

“MENDOJ SE LIDHJA JOTE JASHTË VAZHDON…”/SEMI NGUSHËLLON GRANITIN

Disa ditë më herët Graniti ka pranuar se është ende i dashuruar më ish-partneren e tij. Vajza në fjalë kishte zgjedhur që nëpërmjet një letre...

BOTA