NDRIÇOI KULLËN E DUBAIT ME FYTYRËN E GEORGINËS PËR 28-VJETORIN, JA SHUMA MARRAMENDËSE QË...

Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 28-të në Dubai me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo dhe familjen e tyre . Ai ka paguar...

BUJAR QAMILI TREGON PËR FILLIMET E TIJ: KAM PUNUAR 15 VITE NË NDËRMARRJEN E...

I ftuar këtë të diel në programin “Dola te Ola” ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Bujar Qamili. Bujar Qamili tregoi se e ka...

“KUJDES ME DUARTROKITJET NË STUDIO SE JANË SINJALE”, ARBANA OSMANI I KTHEN PËRGJIGJEN EPIKE...

"Big Brother Albania VIP” ka kaluar çdo pritshmëri, dhe është pa dyshim formati televiziv më i diskutuar i momentit. Kjo për faktin se u...

ENI ÇOBANI FLET PËR SFIDAT E PROFESIONIT E PENGUN MË TË MADH TË JETËS:...

E shohim çdo të diel në rolin e ndërmjetëses në emisionin “Shihemi në Gjyq”, por rrallëherë kemi dëgjuar intervista prej saj. E kemi fjalën...

RONELA HAJATI DO PËRFAQËSOJË SHQIPËRINË NË EUROVISION, ROBERT ALIAJ BËN DEKLARATËN E FORTË: TALLAVAJA...

Shqipëria do të përfaqësohet në Eurovizion nga këngëtarja Ronela Hajati. I fundit që ka reaguar për këtë përfaqësim ka qenë aktori i njohur Robert...

“TI KE QENË VAKSINA JONË E LUMTURISË”, DJALI I ALBANIT DHE MIRIAMIT FESTON SOT...

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet. Ka qenë pikërisht Albani që ka publikuar...

KUSH ËSHTË MBRETËRESHA E RRJETEVE SOCIALE NË SHQIPËRI QË RRËZOI NGA FRONI LUANA VJOLLCËN...

Ndodhemi në një kohë ku suksesi dhe fama maten nga publiciteti dhe shikueshmëria në Instagram. Por kush është mbretëresha dhe mbreti i Instagramit në Shqipëri? Bora...

BEATRIX-DONALD APO SARAH-PM? PUBLIKU ZGJEDH ÇIFTIN E PREFERUAR TË “BIG BROTHER VIP”

"Big Brother VIP" u prit që në fillim me shumë entuziazëm nga njerëzit. Para se ai të niste nuk pritej që të krijoheshin çifte....

TEA POSTON VIDEON VIRALE ME BEARTIN DHE I LA TË GJITHË NDJEKËSIT PA FJALË

Tea dhe Bearti janë padyshim një nga çiftet më të komentuar të 2020-2021. Ata u lidhën pas njohjes në "Për'puthen" por vendosën ta mbanin...

“JAM PUTHUR PRAPË”! EINXHEL I TREGON BENIADËS DETAJE TË TJERA PËR MARRËDHËNIEN ME DAGZ

Einxhel dhe Dagz tashmë nuk e fshehin më pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin. Ditën e fundit, ata kanë kaluar shumë kohë së bashku, ndërsa...

BOTA