“SHAPE OF YOU” SHPALLET KËNGA E VITIT

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran është krejtësisht dominues. Kënga e yllit të muzikës 'Shape Of You' është shpallur kënga e vitit në iHeartRadio Music...

ISH-PËRFAQËSUESJA E SHQIPËRISË NË EUROVISION IRONIZON RONELA HAJATIN PAS FITORES: KU ËSHTË KËNGA?!

Ronela Hajati është shpallur fituese e edicionit të 60-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar. Kënga e saj “Sekret” do të jetë...

PËRVEÇ PUTHJES, ÇFARË NDODHI TJETËR MES DONALDIT DHE BEATRIX? FLET SABIANI

Sabiani u bë një nga banorët më të dashur për publikun në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Këngëtari u dallua për humorin e tij,...

“TE TI ” HIT I RADHES I DAFINA ZEQIRI

Ashtu sikundër flitej edhe më herët, Dafina Zeqiri ka prezantuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja sapo ka publikuar hitin më të fundit në bashkëpunim me Dj Sardin.

(FOTO) IGLI ZARKA BËHET PJESË E NJË TJETËR TELEVIZIONI PAS DALJES NGA “BIG BROTHER...

Nuk zgjati më shumë se një javë aventura e Igli Zarkës në “Big Brother VIP”. Aktori u largua papritur nga shtëpia dhe shkak është...

ZBULOHET BEFASIA E MADHE QË PRODUKSIONI KA PËRGATITUR PËR BEATRIXËN

Ditën e djeshme në Pallatin e Kongreseve ka filluar Festivali i Këngës ku 16 këngëtarë do të prezantojnë këngët e tyre. Ndërsa, në promon e...

Kështu e merr malli Bleonen për Shqipërinë…???

Me një foto provokuese dhe me një shkrim në gjuhën shqipe, Bleona Qerreti ka përshëndetur të gjithë shqiptarët. Ajo është shprehur se ka shumë...

MOMENTI PREKËS/ I BËN ËNDRRËN REALITET! BES KALLAKU SURPRIZON FANSIN 12-VJEÇAR, JA ÇFARË ...

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, përveç shpirtit artistik njihet edhe për shpirtin e tij human.Së fundmi aktori ka suprizuar një fëmijë 12-vjeçar...

MELANIA TRUMP HEDH NË GJYQ DAILY MAIL, KËRKON DËMSHPËRBLIM

Zonja e Parë e Amerikës ka ngritur një padi kundër gazetës britanike Daily Mail për prishjen e reputacionit të saj. Raportohet se gazeta ka botuar një lajm sipas së cilës Zonja e Parë e Amerikës, dikur ka qenë një prostitutë.

CANNES, PALMA E ARTË I SHKON FILMIT “KATRORI”

Satira e botës së artit “Katrori”, me regjisor Roben Ostlund, fitoi çmimin e parë në festivalin e filmit në Cannes.

BOTA