ARIANA GRANDE VIZITON FANSAT E LËNDUAR NË SPITAL

Këngëtarja amerikane Ariana Grande ka vizituar në spital fansat e lënduar nga sulmi terrorist në koncertin e saj në Mançester.

KËNGËTARËT ANALFABETË

Shumica e tyre nuk dijnë të shkruajnë shqip. Madje gabimet e tyre janë të tmerrshme.

REPERI DHURON 1 MILIONË DOLLARË

Reperi i famshëm kanadez Drake ka dhuruar 1 milionë Dollarë njerëzve të ndryshme në Majemi. Ai ka publikuar videoklipin e tij më të fundit të titulluar “God’s plan” ku shfaqet duke dhuruar para dhe lodra familjeve të ndryshme.

PO BËN NAMIN NË FRANCË, ERZA MUQOLLI: JA CILI ARTIST SHQIPTAR MË KA KËRKUAR...

Erza Muqolli është vetëm 14 vjeçe, por konsiderohet si një yll francez, e cila bashkë me anëtarët e band-it të saj “Kids United”, që...

VAJZA KUJDES LEDRI MUND TE PERFSHIJ EDHE EMRIN TUAJ NE KETE LIBER

Ledri ka mbledhur literaturë të bollshme në bibliotekën e vet nga autorë të ndryshëm edhe botërorë, për të lexuar dhe parë ,se si mund bëhet , si mund të shkruhet një libër i mirë për veten.

PUBLIKOHET TJETËR KËNGË E DJ AVICII

Një vit pas ndarjes së tij nga jeta, publikohet një tjetër këngë e re e Dj Avicii. Janë miqtë e tij që po çojnë...

‘NUK KA DASHNI’ PËR GRETA KOÇIN DHE GENC PRELVUKAJN

Këngëtarët e njohur shqiptar Genc Prelvukaj dhe Greta Koçi kanë zyrtarizuar se do të vijnë së bashku për të sjellë një projekt të ri.

KËNGËTARI STRESI SHPALLET NË KËRKIM NGA POLICIA

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim mëngjesin e sotëm reperin Arkimed Lusha, i njohur ndryshe si Stresi.

CLASSIC BOYS DHE “DASHURIA PËR JETËN”

Që në momentet e para të bashkëpumit të tyre si grup fituan simpatinë e publikut shqiprar.

BOTA