JU KUJTOHET “MIMOZA LLASTICA?”/ SOT ËSHTË POLITIKANE NË ZVICËR DHE BASHKËSHORTJA E…

E njihni Zhaklina Dhimojanin? Ndoshta me këtë emër nuk iu kujtohet, por ajo është aktorja protagoniste në filmin aq të dashur për publikun “Mimoza...

NGA PERSONAZHI MË TEKANJOZ TE KËRKESAT PËR TË MBYLLUR INSTAGRAMIN, GAZETARET E “BIG BROTHER...

Dy nga gazetaret e "Big Brother VIP" ishin të ftuar në "Fan Club" këtë të diel ku zbuluan disa nga prapaskenat që ndodhin në...

JA KUSH JANË PERSONAZHET QË KANË REFUZUAR FTESËN PËR TË MARRË PJESË NË “BIG...

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show më i ndjekur ‘BigBrother Albania’ u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’....

“NUK PO BËHET MË MIRË”/ BEATRIX DEBATON ME DONALDIN DHE LË SHTËPINË E BBV?

Beatrix ka qenë tepër e shqetësuar mbrëmjen e djeshme dhe ka kerkuar te dale nga “Big Brother”. Ka qene Arjola ajo që e këshilloi...

MANDI NISHTULLA DHE SILVA GUNBARDHI PËRBALLEN NË “SHIHEMI NË GJYQ”, “MASAKRON” KENGETAREN LIVE

Këngëtarët Mandi Nishtulla dhe Silva Gunbardhi janë përballur ditën e sotme në “Shihemi në Gjyq”, pasi këngëtari kërkon që të marrë pjesën e tij...

AVENTURA E ÇMENDUR E NOIZY-T PËR 24 ORË, JA SA SHTETE KA VIZITUAR

Ai është një nga reperat më të kërkuar të dy dekadave të fundit. Po flasim për reperin shqiptar Noizy, i cili në një intervistë...

DON XHONI I BËN DHURATËN E VEÇANTË DHE SUPER LUKSOZE MOTRËS PËR FUNDVIT

Reperi Don Xhoni për festën e Vitit të Ri ka menduar një super dhuratë për motren e tij të vetme. Artisti bashkë me dy...

FIFI EMOCIONON DONALDIN DHE MONIKËN: MEZI PO PRES ME TA NI ERËN. JA INFORMACIONI...

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Filloreta Raçi i ka dhënë një mesazh prekës Donald Veshaj gjatë spektaklit Big Brother. Ajo ndërsa u lejua nga Arbana...

“SE DI PËR SA KOHË E KAM PASUR TUMORIN NË KOKË”/ VITI I VËSHTIRË...

Viti 2021 ka qenë sa i vështirë dhe i bukur për aktoren e njohur, Adriana Matoshin. Nëna e katër fëmijëve përgjatë vitit që lamë...

ISH-PËRFAQËSUESJA E SHQIPËRISË NË EUROVISION IRONIZON RONELA HAJATIN PAS FITORES: KU ËSHTË KËNGA?!

Ronela Hajati është shpallur fituese e edicionit të 60-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar. Kënga e saj “Sekret” do të jetë...

BOTA