GATI PËR T’U BËRË NËNË PËR HERË TË PARË, MARINA VJOLLCA KONFIRMON GJININË E...

Moderatorja shumë e dashur, Marina Vjollca merr gjithmonë vëmendjen sidomos tani që po pret të bëhet nënë. Moderatorja dhe Getoar Selimi, të cilët kurorëzuan...

BIG MAMA I SHTANG TË GJITHË ME RRËFIMIN E TRISHTË, JA ÇFARË KA NDODHUR

Këngëtarja nga Tetova, Big Mama ka ndarë me banorët e Big Brother Albania një pjesë shumë të hidhur nga jeta e saj. Në diskutim e...

DOLI NGA BIG BROTHER VIP, DEKLARATA E KLEDIT PËR BEATRIX: E DINTE QË ISHA...

Kledi Hysa doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” javën e kaluar, pas një konfuzioni që kishte krijuar për jetën e tij private. Ish-futbollisti...

RIRI GATI DHURATEP PER FESTEN E KRISHTELINDJES

Këngëtarja e famshme Rihanna ka publikuar një videoklip të ri paralajmërues për albumin “Anti”. Ajo ka postuar nga një klip çdo javë që prej se ka lëshuar kampanjën “AntiDiary” muajin e kaluar, por kjo është hera e parë që për një javë ka lëshuar dy klipe të shkurtra.

PUBLIKOHET LISTA E KËNGËTARËVE MË TË PASUR NË BRITANI, JA KU RENDITEN RITA ORA...

Mediat britanike kanë publikuar listën e këngëtarëve më të pasur. Rita Ora dhe Dua Lipa janë pjesë e listës së këngëtarëve të rinj më...

NJIHUNI ME “BINJAKEN” SHQIPTARE TË DUA LIPËS

Jo nuk është Dua Lipa. Vajza në fotot e mëposhtme quhet Hilda Kërtalli dhe është një blogere nga Tirana. Ajo ka tërhequr vëmendjen e...

“DR. HOUSE” NDEROHET ME YLL NË BULEVARDIN E FAMËS

Aktori britanik Hugh Laurie tha se “kishte jetuar një jetë me shumë fat” ndërkohë që zuri dhe ai një vend në Bulevardin e Famës në Hollivud.

TRUPROJA NXJERR NË ANKAND SENDET PERSONALE TË KËNGËTARIT PRINCE

Dalin në ankand sendet personale të këngëtarit Prince. Ato janë ruajtur nga ish-truproja e tij. Për kostumin e tij të veçantë të mëndafshit, vlera...

“M’U BEFSH MBRET”, ADROLA DUSHI BËN DEDIKIMIN EMOCIONUES PËR 8-VJETORIN E DJALIT

Adrola Dushi ka bërë një urim special për 8 vjetorin e lindjes së djalit të saj. Troi erdhi në jetë kur modelja ishte në...

EDICIONI I 77-TË I ‘GOLDEN GLOBE’/ TRIUMFOJNË ‘CHERNOBYL’, AKTORI MË I MIRË ‘JOKER’ DHE...

Edicioni i 77-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globe”, e cila është një paralajmërim edhe për atë që do të ndodhë me...

BOTA