BIG MAMA I SHTANG TË GJITHË ME RRËFIMIN E TRISHTË, JA ÇFARË KA NDODHUR

Këngëtarja nga Tetova, Big Mama ka ndarë me banorët e Big Brother Albania një pjesë shumë të hidhur nga jeta e saj. Në diskutim e...

Kështu e merr malli Bleonen për Shqipërinë…???

Me një foto provokuese dhe me një shkrim në gjuhën shqipe, Bleona Qerreti ka përshëndetur të gjithë shqiptarët. Ajo është shprehur se ka shumë...

AURELA GAÇE NA KTHEN PAS NË KOHË, SJELL ‘TË DUA’

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj të fundit. "Të dua" titullohet balada e dashurisë së Aurelës. Me një videoklip mjaft të veçantë, këngëtarja e famshme...

ISH MISSI QË BRAKTISI AMERIKËN PËR DASHURINË NË SHQIPËRI

Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të...

PSE E REALIZOVA VIDEOKLIPIN ME TELEFON

Elvana Gjata sot ka lansuar videoklipin e ri me titull “Love Me”. Bashkëpunimi me artistin e ri Bruno u mirëprit nga fansat e këngëtares. Kështu tregojnë komentet e shumta që ka marrë këngëtarja në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

BOTA