Rrëfehet Gaga: Më përdhunuan kur isha 19 vjeç

Lady Gaga ka shokuar të gjithë teksa ka deklaruar se kur ka qënë 19 vjeç është përdhunuar nga një person i cili ishte 20 vite më i madh se ajo. Teksa është rrëfyer në një program radiofonik, ajo ka thënë se në atë kohë ishte shumë naive teksa studionte në një shkollë katolike.

Arta Bajrami në mbrojtje të Bleones në fb

Thumbs up për Bleonën .Deri më sot nuk kam preferuar të komentoj punën e dikujt tjetër por në këtë rast nuk po mundem të mbyll syt para një linçimi të pastër mediatik (nga media shqiptare) lidhur me Bleona Qerretin dhe përpjekjet e saj që të depërtoj në show-biznesin Amerikan.

Familja Kardashian po zhvishen me radhë

Nuk ka mundur t’i rezistojë tundimit të zhveshjes duke ndjekur kështu shembullin motrës së saj.Kourtney, motra e Kim Kardashian, vjen totalisht nudo, vetëm pak ditë para lindjes të fëmijës së tretë.

Dafina kthehet në kujtime!!

 Këngëtarja Dafina Zeqiri duket të jetë befasuar nga vetvetja se çfarë ka qenë në të kaluarën.Këngëtarja ka shkruar në Twitter se ajo është kthyer në kujtime duke parë këngët e albumit të saj të parë, “Knockout”.

Geti ka postuar një “M”! Çka është kjo…!?

 Zakonisht ai shfaqet me inicialet “MMV”, por çka po ndryshon në jetën e reperit?Getoar Selimi i cili po shijon jetën e tij 'single' ka postuar kohë më parë një shkronjë “M” ku shihen edhe krahët e engjëllit.

Victoria Beckham shpallet mbretëresha e British Fashion Awards 2014

Në ndarjen e çmimeve të modës, British Fashion Awads 2014, Victoria Beckham ishte mbretëresha e mbrëmjes.
Stilistja tërhoqi çmimin për Brandin më të mirë të vitit.

Madonna rrëfen varësinë nga droga

Teksa është zhveshur sërish për një tjetër kopertinë të një reviste, Madonna ka folur për përdorimin e lëndëve narkotike dhe tundimit ndaj tyre.
Por ndersa është rrëfyer se edhe ajo ka qënë e varur nga droga, ka provuar që të konsumojë shumë ujë që të largojë nga trupi lëndën narkotike.

Reperi Gold Ag përsëri në polici

Të hënën, reperi i njohur si Gold Ag qëndroi për më shumë se tre orë në njësitin e hetimeve rajonale në Prishtinë.
Ai u intervistua pas një kallëzimi penal që ju bë atij për nxitje të urrejtjes.

Nora shtatzëna në diskoteka

Çdo grua shtatzënë duhet të jetë tejet e kujdesshme në të gjitha aspektet.
Shtatzënat, rëndom ndryshojnë stilin e jetës për hire të frytit që mbajnë në bark.
Por, nuk po ndodh kështu me Nora Istrefin, këngëtaren e njohur kosovare,

BOTA