iPhone 7, vjen versioni i klonuar

Në këtë artikull do t'ju prezantojmë një produkt i cili është prodhuar nga një kompani Kineze dhe pretendon të jetë një klone i iPhone 7.

SHUMË SHPEJT, POSTËN DO TA MERRNI NË BANKOMAT

Një shërbim i ri i ofruar nga Posta Shqiptare pritet të shmangë radhët në sportele për marrjen e pakove.

PREZANTOHET MODELI MË I RI I SMARTPHONE-it NGA SAMSUNG

Samsung së fundmi ka prezantuar modelin më të ri që pritet të dalë në treg Galaxy J7 2016">2016.

TË NDËRRONI SHPESH PASWORD-IN, JA NJË ARSYE PSE NUK DUHET TA BËNI

Fjalëkalimi i kompjuterave, telefonave, email, apo rrjeteve të tjera sociale është një ndër proceset me të cilin ne duhet të bëjmë kujdes.

JA SI TË GJENI ÇDO GJË QË GOOGLE DI PËR JU

Kur përdorni Google, ju në fakt bëni një marrëveshje. Ju përdorni shërbime si Gmail, Drive, Search, Youtube, dhe Google Map falas.

ÇFARË THA ZUCKERBERG PËR VRASJEN QË U PUBLIKUA LIVE NË FB

Mark Zuckerberg e ka folur pas videos së publikuar në FB të vrasjës së një të moshuari.

XIAOMI, SË SHPEJTI ME DY CELULARË TË RINJ NË TREG

Xiaomi ka njoftuar se së shpejti do të nxjerrë në treg dy celularë: Mi A2 dhe Mi A2 Lite. Të dy telefonat kanë trashësi 7.3...

ÇFARË NUK DUHET TË BËNI NË INSTAGRAM

Instagrami së fundmi është kthyer në një rrjet social që zë shumicën e kohës tek shumë përdorues.

WHATSAPP SJELL VEÇORINË E SHUMËPRITUR NGA TË GJITHË, POR ME DY KUSHTE …

Lajme të mira për gjithë përdoruesit e WhatsApp.

NJIHUNI ME 10 APLIKACIONET MË TË SHKARKUARA PËR IPHONE NË MUAJIN QERSHOR

10 aplikacionet kryesore për iPhone muajin e kaluar regjistruan 78 milion shkarkime. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte Hole.io me 12.3 milion...

BOTA