W3Schools

HELIDON BUSHATI: TË VLERËSOJMË MËSUESIT ÇDO DITË

Drejtuesi politik i partisë Demokratike për qarkun Shkdoër Helidon Bushati me rastin e 7 marsit ka uruar nga afër Fartbardha Zylën, një prej mësuesve...

MALËSI E MADHE, DREJTORI I ARSIMIT PËR VERIUN URON 7 MARSIN

Drejtori i drejtorisë Rajonale të Arsimit Parauniversitar për veriun Bardhok Pulaj ka uruar të gjithë mësuesit me rastin e festës së 7 Marsit. Drejtori...

“7 MARSI”, BEQAJ: NË KËTË VIT TË VËSHTIRË PANDEMIE JU E KENI BËRË MË...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun Shkodër Ilir Beqaj ka uruar të gjithë mësuesit me rastin e 7 marsit. Beqaj u shpresh se...

“7 MARSI”, VELIAJ SHPËRNDAN CERTIFIKATA MIRËNJOHJEJE PËR 10 MËSUES NË PENSION: NDËRTOJME 40 SHKOLLA...

Me rastin e 7-Marsit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mirëpriti në zyrën e tij 10 mësues nga shkolla të ndryshme të Tiranës,...

MANASTIRLIU SURPRIZON ZYSHËN E FILLORES DHE URON TË GJITHË MËSUESIT: NUK MJAFTOJNË FJALËT PËR...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka surprizuar sot mësuesen e saj të shkollës fillore “20-vjetori”, sot shkolla Dora d’Istria, duke uruar nëpërmjet saj,...

NJË URIM NDRYSHE, BASHA SHFAQET ME TË BIJËN VIKTORIA DHE I URON 7 MARSIN...

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka bërë një urim ndryshe për mësuesit këtë 7 mars. I zhveshur nga petku i politikanit dhe i veshur në atë të...

RAMA URON 7-MARSIN ME NJË VIDEO NGA SHKOLLAT E REJA NË VEND: MË E...

Përmes një videoje me pamje nga shkollat e ndërtuara apo të rindërtuara së fundmi, Kryeministri Rama ka uruar të gjithë mësuesit për festën e...

SOT 7-MARSI, URON POLITIKA! META NDERON MËSUES DHE PEDAGOGË NË KORÇË! RAMA: MË E...

Si sot 134 vite më parë në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë Shqipe, një ngjarje me rëndësi madhore në përpjekjet e...

SHKODËR, TREGTARËT NË ZDRALE: NUK VJEN ASKUSH

Këto janë pamje të marra në tregun e Zdrales në Shkodër. Të vetmit persona që ndodhen në treg janë tregtarët sepse në këtë kohë...

SHKODËR, AGRON HASANAJ DREJTOR RAJONAL I TATIMEVE

Agron Hasanaj është drejtori i ri rajonal i tatimeve në Shkodër. Hasanaj është komanduar në këtë post duke zëvendësuar drejtorin e mëparshëm Myzafer Bushi....

BOTA