SHKODËR, VJEDHJE ME ARMË DHE DHUNË, ARRESTOHET 39-VJEÇARI

Një shtetas i shpallur në kërkim për vjedhje me dhunë, në disa banesa, të shumave të mëdhaja të parave (në lekë dhe në paund)...

PËRPLASEN DY AUTOMJETE, 4 PERSONA TË PLAGOSUR

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Laç pranë kryqëzimit të Rrilës.Dy automjete janë përplasur duke shkaktuar plagosjen e 4 të rinjve, 2 prej...

PARANDALOHET KRIMI NË FAMILJE, ARRESTOHET 34-VJEÇARI

Nje ngjarje e ,undshme kriminale ne familje eshte parandaluar nga policia.Një 34-vjeçar nga Puka është venë në pranga pas ndërhyrjes së policisë gjatë momentit...

PARANDALOHET KRIMI NË FAMILJE NË PUKË, DJALI SHERR ME TË ATIN! KAPET 34-VJEÇARI, KISHTE...

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pas marrjes së njoftimit se në fshatin Bugjon, Fushë Arrëz, po konfliktoheshin në banesë, babë e bir dhe...

BABË E BIR HUMBËN JETËN PASI RRJEDHA E UJIT MORI PARA MAKINËN, REAGON AMBASADORJA...

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar për tragjedinë e ndodhur një ditë më parë në Malësinë e Madhe, ku humbën jetën babë e bir,...

I RRËMBEU RRJEDHA E PËRROIT, GJENDEN PAJETË BABË E BIR

Trupat e pajetë të babë e bir, të cilët u rrëmbyen ditën e djeshme nga rrjedha e ujit në në Bogë të Shkodrës, janë...

I MORI RRJEDHA E UJIT NË MALËSI TË MADHE TEKSA PO LËVIZNIN ME MAKINË,...

Malësi e Madhe, Shkodër/Informacion shtesë Në vijim të informacion të dhënë mesditën e djeshme se në vendin e quajtur “Grykë Lugje”, në njësinë administrative Shkrel,...

LAJM I FUNDIT/ SHEMBET URA E VJETËR E BAHÇALLEKUT PREJ PRURJEVE TË SHUMTA

Eshte demtuar ura e vjeter e Bahcallekut dhe mbeturinat e saj perplasen per uren e re te Bahcallekut gje qe na detyron te ndalojme...

LAJM I FUNDIT/ POLICIA EVAKUON 2 FAMILJE NË LAGJEN AJASEM, NË SHKODËR

Shkodër/Policia evakuon 2 familje që ishin izoluar nga uji, për shkak të situatës së krijuar nga moti i keq. Grupi i evakuim-shpëtimit dhe grupi alpin...

MALËSI E MADHE, RRJEDHA E UJIT TË PËRROIT MERR PËRPARA NJË AUTOMJET, JA SI...

Malësi e Madhe, Shkodër/Informacion paraprak Shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësisë e Madhe kanë marrë informacion se në vendin e quajtur “Grykë Lugje”, në njësinë...

BOTA