SHQIPTARI GODET ME THIKË DY VËLLEZËR ITALIANË, ARRESTOHET. JA SI E ZBULOI POLICIA AUTORIN...

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar adoleshent vetëm 15 vjec, padi dyshohet se ka therrur me thikë dy vëllezër italianë, në qendrën historike të...

SEKUESTROHEN 3 MILIONË EURO PASURI NË SHKODËR TË 4 SHQIPTARËVE ME AKTIVITET KRIMINAL NË...

Vijon operacioni “Goldfinger“, për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e pasurive që rrjedhin nga veprimtaria kriminale e personave të arrestuar gjatë këtij operacioni. Sekustrohen 3 milionë...

AKSIDENT ME VDEKJE NË SHKODËR

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur. Policia ka...

KËRCËNOI, RRAHU DHE I SHPËRNDAU VIDEON NË RRJETET SOCIALE 22-VJEÇARES, VIHET NË PRANGA NGA...

Shkodër Kërcënoi, rrahu dhe i shpërndau videon në rrjetet sociale 22-vjeçares, vihet në pranga nga Policia. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, menjëherë pas marrjes së...

SHKODER ,KAPET NJE SHUME I KERKUAR PER VRASJE

Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i...

PËRPLASEN DY AUTOMJETE NË PEDONALEN E SHKODRËS

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës ku janë përplasur dy automjete. Ngjarja ka ndodhur në pedonalen e qytetit duke shkaktuar...

SHKODËR, AKSIDENT I RËNDË NË QENDËR TË QYTETIT

Nje aksident i rende ka ndodhur pak çaste me pare ne qender te qytetit te Shkodres ku nje automjet eshte perplasur me nje motor. Si...

SHKODËR, DËMTON GJASHTË MAKINA, E NDALON POLICIA

Makinat e parkuara në rrugë nuk janë aspak të sigurta në rrugët e qytetit të Shkodrës. Nëse ka rënë numri i vjedhjeve të mjeteve...

DETAJE TE REJA PAS VRASJES SE DYFISHTE NE SHKODER

Detaje te reja jane zbuluar pas vrasjes se dyfishte ne Shkoder te vellezerve Bilali. Nje prej viktimave Astrit Bilali ne momentin kur eshte qelluar me...

POLICIA NUK BËRI ASNJË NJOFTIM, NDAHET NGA JETA 21 VJEÇARI I CILI U AKSIDENTUA...

Ndahet nga jeta shtetasi Suard Milani, 21 vjeç nga Postriba i cili u aksidentua tre dite me pare ne fshatin Hot i Ri. Nderkohe nena...

BOTA