MBËRRIJNË NË LEZHË TRUPAT E PAJETË TË DY MOTRAVE, U VRANË NË ZVICËR

Kanë mbërritur në Lezhë trupat e pajetë të dy motrave të cilat u vranë nga bashkëshorti i njërës prej tyre në Zvicër. Familjarët nuk kanë pranuar të flasin për ngjarjen. Ndërsa ceremonia e varrimit pritet të zhvillihet nesër në Lezhë.

SHKODËR, PLAGOSI ME ARMË DY TË RINJ, NË KËRKIM AUTORI

Një plagosje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte ë Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:10. Dy të rinj, shtetasit Erison Gjeka...

KAPSHTICË, GJENDEN 6 AFGANË TË FSHEHUR NË KAMION

Kapshticë, gjenden 6 afganë të fshehur në kamion

SUPER AKSION ANTIDROGË NË BALLKAN/ 180 TË ARRESTUAR, MES TYRE SHQIPTARË, SEKUESTROHEN DROGË DHE...

Një super aksion antidrogë është zhvilluar në Ballkan. 148 persona janë arrestuar në datën 9 shtator, ndërkohë që në total janë 180 të arrestuar. Mes...

VRASJE E TREFISHTË TEK UNAZA E RE, DHËNDRI VRET VJEHRRIN, VJEHRRËN DHE MË PAS...

Një vrasje e trefishtë me armë zjarri ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e Unazës së Re në rrugën Kristaq Mone. Gjatë një...

ARRESTOHET 49-VJEÇARI. IU KAPËN 50 KG KANABIS

Tiranë, arrestohet 49-vjeçari. iu kapën 50 kg kanabis

DHUNOHET DREJTORI OSHEE NË LEZHË EDMIR PERNDRECA

Është dhunuar nga përsona ende të paidentifikuar drejtori i Njesisë së Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Lezhë Edmir Përndreca. Ngjarja ndodhi mbrëmjen...

SHKODËR, I DËNUAR DY HERË PËR VJEDHJE, ARRESTOHET SËRISH

Policia vendore e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar “The third time” duke arrestuar një 42 vjeçar i dënuar edhe dy herë më përpara...

EKUADOR, SHQIPTARI VRITET ME PLUMB PAS KOKE

Ekuador, shqiptari vritet me plumb pas koke

67-VJEÇARI VETËPLAGOSET ME ARMË ZJARRI

Një person ka tentuar ti japë fund jetës me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fshat të Bashkisë Klos. Sipas policisë vetëplagosja ka ndodhur...

BOTA