W3Schools

POLITIKE

(VIDEO) DREJTUESI POLITIK I PD SHKODËR, HELIDON BUSHATI, URON BESIMTARËT MUSLIMAN MUAJIN E RAMAZANIT

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Shkodrës, Helidon Bushati, përmes një video të postuar në faqen e tij në Facebook ka uruar...

HELIDON BUSHATI TAKIM ME PEDAGOGË TË UNISHK: RRITJE PAGASH, PROFESORËT 1300 EURO…

Numri një në radhët e PD Shkodër në këto zgjedhje parlamentare të 25 prillit, Helidon Bushati, ka zhvilluar një takim me pedagogë të Universitetit...

(FOTO) “KËTA NUK MERITOJNË MË ASNJË SHANS!” PAS VENDOSJES SË BANDEROLES NË MES TË...

Partia Demokratike dega Shkodër ka reaguar pas vendosjes së banderoles mu në mes të qytetit të Shkodrës, mbi RTSH Shkodër. Në shkrimin e PD-së...

PD DORËZON DOSJEN NË SPAK: TAULANT BALLA NË KRYE TË NJË GRUPI KRIMINAL...

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar sot në SPAK drejtuesin e PS në këtë qark, Taulant Balla, si dhe disa...

PD SHKODËR, KANDIDATI SPAHIA: ME RAMËN HUMBI SHPRESA

Kandidati i PD për qarkun Shkodër Bardh Spahia zhvilloi një takim me gratë dhe vajzat e rajonit 2 në Shkodër të cilat u shprehën...

SHELQET, KANDIDATI I PD HILA: NDËSHKIM ATYRE QË ABUZUAN

Kandidati i PD Zef Hila zhvilloi një takim me banorë të Shelqetit të cilët treguan se prej 8 vitesh ndodhen në vështirësi të mëdha...

PS GRUDË, KANDIDATI BEQAJ: BASHKIA KEQMENAXHOI SHKODRËN

Ndalesa e radhes e koordinatorit politik të PS për Qarkun Shkodër Ilir Beqaj ishte në fshatin Grudë të njësisë rrethina. Beqaj theksoi investimet që...

VELIPOJË, KANDIDATI SPAHIA ME TË RINJTË: FUQIA E NDRYSHIMIT

Kandidati i PD në Qarkun e Shkodrës Bardh Spahia ka mbledhur të rinjtë në Velipojë, duke i konsideruar ato si motorri i çdo ndryshimi....

PREMTIM I MBAJTUR, BENET BECI: JANE HAPUR OFERTAT E KOMPANIVE PER NDERTIMIN E RRUGES...

Ashtu siç ishte premtuar me perpara, sot me date 12 prill jane hapur ofertat e kompanive per ndertimin e rruges Vau i Dejes-Koman.Lajmin e...

BARDH SPAHIA TAKIM ME GRATE NE VELIPOJE: FOKUSI YNE ESHTE EKONOMIA, FAMILJA DHE GRUAJA

Kandidati i PD për Shkodrën Bardh Spahia mori nga gratë dhe vajzat e Velipojës mbështetjen e tyre per ndryshimin në 25 Prill. “Në 25 Prill...

BOTA