W3Schools

POLITIKE

LEJET MJEDISORE, NDRYSHON LIGJI

KOVAÇI: DO TË KETË NDËSHKIMI PËR TË GJITHË SHKELËSIT .

META: REFORMA DOMOSDOSHMËRI

KREU I KUVENDIT  NGA SHKODRA BËN EDHE ANALIZËN E QEVERISË .

TERRITORIALJA, RRITJE EKONOMIKE PËR SHKODRËN

NAMIK KOPLIKU KOMENTON HARTËN E RE ADMINISTRATIVE TË SHQIPËRISË .

PD, ZBARDHEN EMRAT E KRYESISË

JAVËN E ARDHSHME PRITET TË KRYHET KONSTITUIMI I KRYETARIT TË RI .

PËRPLASEN, NISHANI – RAMA

PRESIDENTI I REPUBLIKËS REAGON NDAJ KRITIKAVE TË KRYEMINISTRIT .

RAMA: MBËSHTETJE PËR FERMERËT

KRYEMINISTRI FTON FERMERËT TË APLIKOJNË PËR PROJEKTE NË BE .

ÇOBA: DERA E PD-së ËSHTË E HAPUR

KRYETARI I RI I PD-së, INTERVISTË NË STUDION E STAR PLUS TV .

ZGJEDHJET NË PD SHKODËR

RAMIZ ÇOBAJ DHE BARDH SPAHIJA, PËRFUNDON VOTIMI .

VICTORIA NULAND NË TIRANË

TAKON PRESIDENTIN, KRYETARIN E KUVENDIT, KRYEMINISTRIN DHE LIDERIN E PD .

BASHA NGA SHKODRA E QUAN QEVERINË OLIGARKI

KRYETARI I PD-së MERR PJESË NË KUVENDIN ZGJEDHOR TË DEMOKRATËVE .

BOTA