DIBRANI QË VRAU PRINDËRIT TJETËR DËSHMI NË POLICI: NËSE S’DO MË KAPNIT RADHËN E...

Një javë pas krimit të dyfishtë që tronditi Peshkopinë, janë zbardhur detaje të reja në lidhje me 26-vjeçarin Qemal Sela, i cili pak orë...

VRASJA E 25 VJEÇARIT NGA POLICI, REAGON LLESHAJ: E VËRTETA, NGUSHËLLIMI MË I MADH!...

Ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e ditës së djeshme, ku 25 vjeçari Klodian Rasha u vra nga një efektiv i policisë, ministri i...

PROTESTA E OPOZITËS MINUTË PAS MINUTE. DALIN SHIFRAT, JA SA QYTETARË JANË NISUR NGA...

Opozita proteston sot kundër qeverisë dhe kërkon dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj pas akuzave për trafik droge për vëllain e tij Agron...

TJETËR TËRMET NË SHQIPËRI, NDIHET DHE NË SHKODËR. JA KU ISHTE EPIQENDRA

Një tërmet është regjistruar këtë mbrëmje në Shqipëri. EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj...

PASI LUFTUAN ME RRËNOJAT PËR TË SHPËTUAR JETË, ZJARRFIKËSIT ITALIANË SURPRIZOHEN NGA BUJARIA E...

Forcat zjarrfikëse italiane të cilat u ndodhën në këto ditë të vështira në Shqipëri me misionin për të shpëtuar jetë, janë larguar nga vendi...

OFL NË SHKODËR E MIRDITË, JA KUJT IA KËRKON PASURINË

NJOFTIMI I PLOTE Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër...

RAMA: MAKINAT ME 0 KM, 3 VITET E PARA S’KANË KOLAUDIM! TË PËRDORURAT 1...

Kryeministri Edi Rama njoftoi përfundimin e koncesionit të Kontrollit Teknik të Mjeteve Rrugore (kolaudimi) tek shteti. Duke e cilësuar koncesion absurd, Rama thotë se ky...

“VRAVA DY HIJE QË U NGJANIN MAMIT E BABAIT”, 26-VJEÇARI DO TË SHTROHET NË...

"Nuk kam vrarë prindërit, por dy hije që u ngjanin mamit e babait". Pikërisht kjo deklaratë e Qemal Selës para trupit gjykues të Krimeve të...

“LE IENE” I KËRKON FAMILJES GJONI TË FALË ITALIANIN QË U VRAU DJALIN

Emisioni investigativ 'Le Iene' i Mediaset në puntatën e transmetuar mbrëmjen e së dielës 10 shkurt i është rikthyer dhe një herë ngjarjes së...

LËKUNDJE TËRMETI NË VEND, JA KU ISHTE EPIQENDRA

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak minutash në një pjesë të vendit. Raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytet, teksa epiqendra dyshohet në...

BOTA