Ka disa javë që Semi është larguar nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe menjëherë ndodhën situata të ndryshme. Semi e cila ka qëndruar shumë e afërt me Donaldin, ka shqetësuar ndjekësit me deklaratën e fundit të dhënë në rrjetet sociale.

Ajo ka shpërndarë një video në Instagram ku shihet duke kënduar, teksa ka bërë një premtim për të gjitha adhuruesit e muzikës së saj.
“Ju premtoj që do të këndoj më shumë për ju djema. Vetëm se kam nevojë për pak kohë.

Ndërkohë, mund të dëgjoni këtë cover që kam bërë gjatë karantinës. (Kam pasur një periudhë shumë të vështirë emocionale dhe jam akoma duke e marrë veten nga kjo gjë). Ju dua Tinkërbells-at e mi”, shkruan Semi në Instagram.

Artikulli paraprakJO VETEM 100 DITE? TOP CHANNEL MERR VENDIMIN E PAPRITUR PËR BBV
Artikulli tjetër26 VJECARI PA PATENTE I IK POLICISE, ARRESTOHET PASI RREZIKOI KALIMTARET NGA SHPEJTESIA