Një video e cila u bë virale nëpër rrjete sociale, ku u panë duke u puthur dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Sheila dhe Kledi.

Dyshja u panë pranë njëri-tjetrit, teksa luanin me duar e që nuk munguan as përkëdheljet e përqafimet mes tyre.
Ndërsa, lidhur me këtë Kledi foli për herë të parë në emisionin Breaking.

“Do flas shumë shpejt për çdo gjë lidhur me Sheilën,” tha ai.

Artikulli paraprakDHUNE NDAJ GRAVE DEPUTETE, JOZEFINA TOPALLI – LULZIM BASHES: JE BURRACAK
Artikulli tjetërRRITET NUMRI I VIKTIMAVE NGA COVID-19, JA SA RASTE TË REJA NË 24 ORËT E FUNDIT NË VEND