Çiljeta dhe Noizy kanë publikuar klipin e këngës “Gangsta Love”. Projekti muzikor i dy këngëtarëve vjen për publikun si një film me metrazh të shkurtër, që zgjat përafërsisht 12 minuta. Në këtë film marrin pjesë edhe djali i këngëtares, Fernando dhe vajza e Inis Gjonit, Coco Antonel.

Ky projekt mban firmën e Çiljeta Xhilagës si producente dhe ideatore, regjinë e Blendi Kalivaçit, tekstin e Noizy–t dhe muzikën e Elgit Dodës .