KREU I PD I SIGURTË PËR FITOREN PËR BASHKINË E SHKODRËS.“Partia Socialiste mund ta fitojë Bashkinë Shkodër por ndoshta pas 23 vitesh”.

Kështu shprehet kryetari i Partisë Demokratike të Shkodrës Ramiz Çobaj i cili i përgjigjet, deputetit të PS Tom Doshi dhe ministrit Erjon Veliaj që në takimin me FRESH tha se Bashkinë Shkodër do e fitojë e majta në zgjedhjet lokale të 21 qershorit.

PD dhe koalicioni i majtë edhe në Shkodër po përgatiten për kandidatët e mundshëm në garën e 21 qershorit ndërsa fushata zgjedhore duke ka nisur më herët se zakonisht.

[iframe width=”300″ height=”390″ src=”//www.youtube.com/embed/Hvo7-r8Hja0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]