Finalja e Conference League ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin e Republikës Ilir Meta.

Roma-Feyenoord, po luhet aktualisht në “Air Albania Stadium”.

Siç shihet nga foto liderët janë ulur për të ndjekur ndeshjen, gjithashtu pranë tyre ndodhet edhe Armando Duka.

Artikulli paraprakPS SHKODËR, BILALI: PROCESI SHTYHET DERI MË 31 MAJ NË TË GJITHË VENDIN
Artikulli tjetërNË LIMITET E DJEGIES SË RAUNDIT TË TRETË PËR PRESIDENTIN, ZBULOHET HAPI I RADHËS I ALIBEAJT